Cena i jakość naszym priorytetem

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, posiadamy własny sprzęt i transport oraz współpracujemy z wieloma producentami materiałów budowlanych, co daje możliwość negocjacji dobrych cen.

Artist's interpretation of article headline

Nowość!

W ostatnim czasie ukierunkowaliśmy swoją działalność na wykonywanie hydroizolacji, iniekcji, uszczelnień i napraw konstrukcji betonowych.

Artist's interpretation of article headline

Stawiamy na sprawdzonych producentów

Przy realizacji robót korzystamy z najlepszych rozwiązań technicznych, stosujemy materiały sprawdzonych producentów.

Artist's interpretation of article headline

Gwarancja

Wszystkie nasze usługi obięte są gwarancją.

Artist's interpretation of article headline
Nasz Sadek


"NASZ SADEK" to powstające osiedle domków jednorodzinnych.

Położone w odległości 5 km od trasy Warszawa-Gdańsk, w małej pięknej wsi Sadek, tuż nad rzeką Wkrą – porośnięte pięknymi sosnami, bukami, jesionami, brzozami i olchami zapewni Ci wypoczynek i komfort o jakim marzyłeś.

Jesienią okoliczne lasy zapraszają na grzybobranie. Teren nieskażony ręką developerów , gdzie można obserwować czaple stąpające po polach, sarenki czy bobry budujące żeremie.

W zależności od Twoich potrzeb oferujemy działki od 1000m2 do 3000 m2. W planie przestrzennego zagospodarowania terenu, działki przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i drobne usługi. Media takie jak energia elektryczna i wodociąg są dostępne, natomiast gaz i kanalizacja są w trakcie realizacji na terenie gminy.

Aby życie codzienne w Naszym Sadku było jeszcze przyjemniejsze na terenie osiedla przewidzieliśmy: - ponad 0,5 hektarowy piękny staw otoczony zielenią i kwiatami, z pomostami do łowienia ryb i profesjonalnie przygotowanymi miejscami do grillowania rodzinnego ( Projekt w trakcie realizacji planowane zakończenie 2012)
  • Ok. 1,2 ha parku olchowego wyrosłego na starym korycie rzeki Wkry.
  • Plac zabaw dla dzieci aby Twoje pociechy miały okazję zabawy na świeżym powietrzu, bezpieczne drewniane huśtawki, karuzele i zjeżdżalnie otoczone zielenią.
  • w projekcie są również zaplanowane boisko wielofunkcyjne oraz paintball

    Aby Nasz Sadek nie stracił swojego uroku i związku z naturą, na terenie osiedla preferujemy domki drewniane- drewno jako surowiec naturalny ma zaletę samoregulacji wilgotności, co stwarza niepowtarzalną atmosferę i unikalny mikroklimat wewnątrz budynku. Ponadto koszt ogrzania takiego budynku jest znacznie mniejszy, co jest cenną zaletą w czasie zimy, kiedy chcemy okazyjnie wpadać, by nacieszyć się ciepłem kominka.

    Istnieje możliwość wybudowania domku o dowolnych wymiarach przez naszą firmę lub we własnym zakresie.
  • PROJEKTY OKOLICA
    Copyright © 2013 P.H.U. "PETRO" WOJCIECH SZUSZKIEWICZ