Nasz Sadek

„NASZ SADEK” to powstające osiedle domków jednorodzinnych.

Położone w odległości 5 km od trasy Warszawa-Gdańsk, w małej pięknej wsi Sadek, tuż nad rzeką Wkrą – porośnięte pięknymi sosnami, bukami, jesionami, brzozami i olchami zapewni Ci wypoczynek i komfort o jakim marzyłeś.

Jesienią okoliczne lasy zapraszają na grzybobranie. Teren nieskażony ręką developerów , gdzie można obserwować czaple stąpające po polach, sarenki czy bobry budujące żeremie.

W zależności od Twoich potrzeb oferujemy działki od 1300m2 do 3000 m2. W planie przestrzennego zagospodarowania terenu, działki przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i drobne usługi. Media takie jak energia elektryczna i wodociąg są dostępne, natomiast gaz i kanalizacja są w trakcie realizacji na terenie gminy.

Aby życie codzienne w Naszym Sadku było jeszcze przyjemniejsze na terenie osiedla przewidzieliśmy: – ponad 0,5 hektarowy piękny staw otoczony zielenią i kwiatami, z pomostami do łowienia ryb i profesjonalnie przygotowanymi miejscami do grillowania rodzinnego.

  • Ok. 1,2 ha parku olchowego wyrosłego na starym korycie rzeki Wkry.
  • Plac zabaw dla dzieci aby Twoje pociechy miały okazję zabawy na świeżym powietrzu, bezpieczne drewniane huśtawki, karuzele i zjeżdżalnie otoczone zielenią.
  • W projekcie są również zaplanowane boisko wielofunkcyjne oraz paintball

Aby Nasz Sadek nie stracił swojego uroku i związku z naturą, na terenie osiedla preferujemy domki drewniane- drewno jako surowiec naturalny ma zaletę samoregulacji wilgotności, co stwarza niepowtarzalną atmosferę i unikalny mikroklimat wewnątrz budynku. Ponadto koszt ogrzania takiego budynku jest znacznie mniejszy, co jest cenną zaletą w czasie zimy, kiedy chcemy okazyjnie wpadać, by nacieszyć się ciepłem kominka.

Istnieje możliwość wybudowania domku o dowolnych wymiarach przez naszą firmę lub we własnym zakresie.

 

Galeria

Kontakt

05-120 Legionowo, ul. Polankowa 11

Kontakt

05-120 Legionowo, ul. Polankowa 11